filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2011
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data ogłoszenia nominacji:
12 września
Data wręczenia nagród:
10 grudnia
Grand OFF
Najlepsza fabuła
wygrane
Cicha rzeka
(2011)
Anca Miruna Lăzărescu
nominacje
Dziecko
(2010)
Daniel Mulloy
Getingdans
(2011)
David Färdmar
Katya
(2011)
Mako Kamitsuna
La Mujer del hatillo gris
(2011)
Luis Trapiello
Najlepsza aktorka
wygrane
[Marissa Josa]
Marissa Josa
jako Bibliotekarka w filmie
Nocturn
(2011)
nominacje
Arta Dobroshi
Dziecko
(2010)
Lisa Linnertorp
Getingdans
(2011)
Andżelika Adamska
Koleżanki
(2011)
Nora-Jane Noone
Small Change
(2010)
Elite Zexer
Tasnim
(2010)
Najlepszy aktor
wygrane
[Juan Carlos Aduviri]
Juan Carlos Aduviri
jako Carlos w filmie
Salar
(2011)
nominacje
Dario Biancone
108.1 FM Radio
(2011)
Daniel Kaluuya
Dziecko
(2010)
Jean-Toussaint Bernard
Mogłabym być twoją babcią
(2010)
Lele Robert Drumus
Muzica în sânge
(2010)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Emmanuel Laborie]
Emmanuel Laborie
Jean-Luc persécuté
(2011)
nominacje
Serhat Karaaslan
Bicykl
(2010)
Tomasz Jurkiewicz
Gdyby ryby miały głos
(2010)
Susana Casares Domingo
Lily
(2010)
Behrouz Bigdeli
Til Alle Mine Venner
(2010)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Näkilugu
(2010)
Meelis Veeremets
nominacje
La chaîne
(2010)
Justin Antippa
La Voce Sola
(2010)
Alessandro Dominici
Minnie kocha Juniora
(2010)
Ian Jones
Stroiciel fortepianów
(2010)
Julien Roux
Najlepszy film animowany
wygrane
Babel
(2008)
Hendrick Dusollier
nominacje
Gra
(2011)
Marcin Janiec
L'Oeil du paon
(2010)
Gerlando Infuso
No.1009
(2010)
LEE Seung-min
The Lighthouse
(2010)
Po Chou Chi
Vorobej kotoryj umel dergat' slovo
(2011)
Dmitriy Geller
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Zapomnę ten dzień
(2011)
Alina Rudnitskaya
nominacje
Gambit Odyseusza
(2011)
Àlex Lora
Getto Gospel
(2011)
Jakub Radej
Ukko ja akka
(2010)
Markku Heikkinen
Żona fotografa
(2011)
Philip Widmann
,
Karsten Krause
Najlepszy montaż
wygrane
Wielki wyścig
(2010)
Kote Camacho
nominacje
Alijuna
(2010)
Cristina Escoda
Injury Time
(2010)
Jan Hameeuw
Jak wolny człowiek
(2011)
Anne Beutel
Midtsommernattens skygge
(2011)
Erik Andersson
Najlepszy scenariusz
wygrane
Nielegalne szwalnie
(2010)
Catalina Molina
Ojcze nasz
(2010)
Marius Ivaškevičius
nominacje
Dost Dashtam Kasi Jai Montazeram Bashad
(2011)
Babak Amini
L'
(2009)
Nicolas Boucart
Magiczny pocałunek
(2008)
Mathieu Saliva
Wyróżnieni w roku 2011
Babel
(
1/1
)
Nielegalne szwalnie
(
1/1
)
Salar
(
1/1
)
Ojcze nasz
(
1/1
)
Cicha rzeka
(
1/1
)
Wielki wyścig
(
1/1
)
Jean-Luc persécuté
(
1/1
)
Näkilugu
(
1/1
)
Zapomnę ten dzień
(
1/1
)
Nocturn
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.